Výkup olejů a nafty

Výkup olejů a nafty.
Poptáváme - oleje: podmínkou je řídká konzistence a čistota - bez jakýkoliv příměsí!
Hydraulický olej, trafo olej, kompresorový olej - tel : 775 884 208

Inzerce z 25.01.2018, Poptávka. Inzerát již není aktivní

Pavel Žejdlík | E-mail: 98oslov(at)seznam.cz | Tel.: 608420110 | Lokalita: Teplice | Cena: dohodou